Staż/praktyki - Stażysta/tka w Dziale Medycznym (Płatny staż)
Sanofi Warszawa, Polska 3 kwietnia 2019

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. W związku z wdrożeniem nowej struktury Sanofi, zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi w Polsce wchodzi 5 następujących Business Unitów: • General Medicines, • Diabetes & Cardiovascular, • Consumer Healthcare, • Sanofi Genzyme, • Sanofi Pasteur. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 1000 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz fabrykę zlokalizowaną w Rzeszowie; produkującą rocznie ponad 52 miliony opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę. Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Izby Gospodarczej Farmacja Polska.

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie działu w realizacji projektów z zakresu planowania wydarzeń edukacyjnych, aktywności promocyjnych i uczestniczenie w prowadzonych badaniach klinicznych
  • Wsparcie Medical Managerów w planowaniu i realizacji projektów
  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień, analiz oraz raportów
  • Kontakty z przedstawicielami działów komercyjnych i innych działów wspierających w zakresie planowania i prowadzenia aktywności właściwych dla działu medycznego (spotkania Komitetów Doradczych, przygotowanie aktywności podczas sympozjów naukowych, tworzenie materiałów edukacyjnych na potrzeby szkoleń wewnętrznych)
  • Administrowanie zleceń w systemach
  • Organizacja spotkań
  • Wsparcie w przygotowywaniu komunikacji wewnętrznej

Wymagania

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: medycyna, farmacja, nauki przyrodnicze)

·        Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office: Excel, Power Point
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć doskonalenia się
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, kreatywność w poszukiwaniu nowych rozwiązań oraz umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Otwartość, dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji

Oferujemy

  • Płatny staż od 1 czerwca 2019 do 31 maja 2020
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański)

Wymagane dokumenty

CV