Umowa o pracę - Stażysta/tka w Dziale Marketingu OTC (Płatny staż)
Sanofi Warszawa, Polska 1 kwietnia 2019

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. W związku z wdrożeniem nowej struktury Sanofi, zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi w Polsce wchodzi 5 następujących Business Unitów: • General Medicines, • Diabetes & Cardiovascular, • Consumer Healthcare, • Sanofi Genzyme, • Sanofi Pasteur. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym ranking.

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za wsparcie rozwoju strategii marek
  • Przygotowanie i koordynowanie projektów dotyczących marek
  • Efektywna współpraca z działem marketingu, sprzedaży, trade marketing, medical
  • Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych działań
  • Bieżąca współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje kreatywne, agencje badawcze, dom mediowy), przy realizacji projektów marketingowych
  • Monitorowanie i analiza rynku
  • Wsparcie koordynacji budżetów marek
  • Bieżące wsparcie działu:

    • Obsługa systemów korporacyjnych
    • Koordynacja wysyłek materiałów

Wymagania

preferowane kierunki studiów: ekonomia,  marketing, zarządzanie)

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Skrupulatność i samodzielność
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy
  • zorientowanie na cel oraz umiejętność szybkiego uczenia się
  • chęć doskonalenia się i dzielenia wiedzą z innymi
  • Doświadczenie w pracy/stażu w obszarze marketingu lub kołach naukowych i organizacjach studenckich będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Płatny staż od 1 czerwca 2019 do 31 maja 2020

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański)

Wymagane dokumenty

cv