Umowa o pracę - Stażysta/tka Customer Engagement w Dziale Sanofi Pasteur (Płatny staż)
Sanofi Warszawa, Polska 19 kwietnia 2019

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. W związku z wdrożeniem nowej struktury Sanofi, zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi w Polsce wchodzi 5 następujących Business Unitów: • General Medicines, • Diabetes & Cardiovascular, • Consumer Healthcare, • Sanofi Genzyme, • Sanofi Pasteur. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 1000 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz fabrykę zlokalizowaną w Rzeszowie; produkującą rocznie ponad 52 miliony opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę. Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Izby Gospodarczej Farmacja Polska.

W związku z 10 edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta/tka Customer Engagement w Dziale Sanofi Pasteur

(Płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:

• Aktywne wsparcie działu marketingu Sanofi Pasteur w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
  • Udział w projektach związanych z marketingiem cyfrowymoraz wspieranie projektów lokalnych
  • Definiowanie potrzeb użytkowników oraz przygotowywanie działań promocyjnych z wykorzystaniem digital tools jako wsparcia dla marketingu wielokanałowego
  • Prezentowanie wniosków i efektów swoich działań
  • Przygotowywanie raportów okresowych dla struktur regionalnych

Idealny Kandydat:

• Student lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: marketing, szkoła biznesu)