Staż/praktyki - Stażysta/ka
CASE-Centrum Analiz Społeczno- Ekonomicznych- Fundacja Naukowa Aleje Jerozolimskie, Warszawa, Polska 20 stycznia 2021

CASE – Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych jest prywatną, niekomercyjną i niezależną fundacją naukową, założoną w 1991 r. Dziś jest czołowym think-tankiem w Europie Środkowej i Wschodniej oraz instytucją rozpoznawalną na świecie. Prowadzimy badania w zakresie kształtowania polityk i pomocy badawczo-rozwojowej w obszarach: 1) polityka fiskalna, monetarna i finansowa 2) polityki zrównoważonego rozwoju 3) handel, produktywność i innowacje.

Obecnie poszukujemy osoby do odbycia stażu w projekcie pt. „Finansowe ABC”.

Zakres zadań:

– współpraca przy pzygotowaniu rozdziału podręcznika w projekcie pt. „Finansowe ABC”;

– współpraca z doświadczonym zespołem;

– bieżace wsparcie pracy Kierownika projektu.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

– odpowiedzialności za powierzone zadania, rzetelności w podejściu do wykonywania zadania;

– umiejętności redagowania notatek w języku polskim;

– „lekkiego pióra”;

– bardzo dobrej organizacji czasu pracy i umiejętnośći pracy w zespole;

– samodzielności, entuzjazmu;

– dobrej znajomości języka polskiego.

Oferujemy

– współautorstwo podręcznika powstałego na potrzeby projektu;

– pracę w młodym, dynamicznym zespołem;

– elastyczne godziny pracy i dużą samodzielność;

– poznanie od środka specyfiki pracy w think-tanku;

– pracę w międzynarodowym środowisku.

Wymagane dokumenty

CV