Staż/praktyki - Stażysta/ka w Dziale Marketingu Primary Care (płatny staż)
Sanofi Warszawa, Polska 29 kwietnia 2019

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. W związku z wdrożeniem nowej struktury Sanofi, zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi w Polsce wchodzi 5 następujących Business Unitów: • General Medicines, • Diabetes & Cardiovascular, • Consumer Healthcare, • Sanofi Genzyme, • Sanofi Pasteur. Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 1000 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz fabrykę zlokalizowaną w Rzeszowie; produkującą rocznie ponad 52 miliony opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę. Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Izby Gospodarczej Farmacja Polska.

Staż/praktyki - Stażysta/ka w Dziale Marketingu Primary Care (płatny staż)

W związku z 10 edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta/ka w Dziale Marketingu Primary Care (płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:

• Wsparcie marki Clexane i innych produktów portfela Primary Care;
  • Praca na systemach korporacyjnych (IS@, e-shopping), wprowadzanie umów, zamówień, kontakt z dostawcami;
  • Opracowanie techniczne prezentacji, materiałów do agencji, na stronę internetową;
  • Współpraca z agencjami (udział w spotkaniach, bieżąca kontrola działań, bezpośredni kontakt);
  • Przygotowywanie analiz i raportów na podstawie dostarczonych danych (Excel, Power Point);
  • Współpraca z działem Digital i IT w zakresie obróbki materiałów (newslettery, materiały na strony www);

• Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: marketing, marketing farmaceutyczny, e-marketing, komunikacja z zastosowaniem nowych technologii/mediów, farmacja lub nauki biologiczne);
  •  Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (część projektów realizowana na poziomie międzynarodowym);
  • Wymagane doświadczenie w obsłudze MS Office (Excel, Word, Power Point) na poziomie pozwalającym na przygotowanie raportów i analiz;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Kreatywność – umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Zdolności analityczne;
  • Doświadczenie w realizacja projektów z zakresu wykorzystania technologii cyfrowych w ramach studiów lub praktyk studenckich będzie dodatkowym atutem.

• Płatny staż od 1 czerwca 2019 do 31 maja 2020;
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański).