Staż/praktyki - STAŻYSTA – ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI
Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa, Polska 3 kwietnia 2019

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek. Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym ponad 500 specjalistów.

Zatrudniamy ekspertów IT

Zarządzamy Systemem Rejestrów Państwowych

Projektujemy e-usługi

Prowadzimy projekty

Dzielimy się wiedzą

Mamy swoje biura w  Warszawie, Lublinie, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy

i Gorzowie Wielkopolskim.

#cyfryzacjatofrajda

My już jesteśmy częścią cyfryzacji, a Ty? Przetestuj coi.gov.pl.

Jako członek zespołu Zespołu Zarządzania Projektami będziesz wspierać kierownika projektu w procesie zarządzania projektami implementacji i wdrożeń eUsług.

Pokażemy Ci jak:

  • planować i monitorować przebieg prac projektowych
  • alokować zasoby do realizacji prac projektowych
  • wykonać dokumentację projektową
  • realizować wybrane procesy formalne w projekcie

Zakres zadań

  • wsparcie kierownika projektu w realizacji procesów zarządzania projektem
  • wsparcie planowania, harmonogramowania  oraz monitorowania przebiegu prac i osiągania celów projektu
  • wsparcie monitorowania wykorzystania alokowanych do projektu zasobów względem osiąganych rezultatów
  • wsparcie zarządzania zakresem, jakością, zmianą i ryzykiem w projektach
  • wsparcie zarządzania komunikacją w projekcie – bieżąca wymiana informacji na temat przebiegu projektu oraz zapewnienie prawidłowego przepływu informacji pomiędzy interesariuszami w projekcie
  • wsparcie procesu zarządzania dokumentacja projektową, w tym prowadzenia repozytorium projektowego
  • udział w opracowaniu raportów statusu realizacji projektu
  • współpraca w ramach realizacji projektu z innymi komórkami organizacyjnymi COI

Wymagania

  • ukończone lub na ukończeniu studia techniczne lub związane z zarządzanie
  • teoretyczne podstawy z zakresu zarządzania projektami (kursy, zajęcia na studiach, etc.)
  • znajomość podstawowych narzędzi biurowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, mile widziane narzędzia do harmonogramowania typu MS Project)
  • mile widziana znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową (np.: Jira, Confluence)
  • zorientowanie na cele, systematyczność, sumienność

Aplikuj na: https://kariera.coi.gov.pl/pl/stazysta-zarzadzanie-projektami,j,247

Oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia
  • dedykowanego opiekuna
  • praktyczne zadania przy realizacji projektów
  • dużą dawkę wiedzy
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego

Wymagane dokumenty

CV