Staż/praktyki - Stażysta w Zespole Transakcji Kapitałowych (doradztwo podatkowe)
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. Chłodna 52, Warszawa, Polska 20 stycznia 2021

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko – doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 27 lat. Zatrudniamy ponad 700 osób w 7 biurach w Polsce.

Współpracując z nami otrzymasz szansę uczestnictwa w nieszablonowych projektach reorganizacyjnych o znacznej skali i stopniu złożoności, co pozwoli na wszechstronny rozwój Twoich kompetencji w obszarach podatkowym, księgowym i prawnym. W zdobywaniu doświadczenia będzie Ci towarzyszyć interdyscyplinarny i otwarty na nowe pomysły zespół.

Uczestnicząc w projektach z zakresu planowania podatkowego procesów tworzenia, łączenia i podziału spółek, przekształceń, aportów oraz transakcji na akcjach i udziałach, zyskasz możliwość pogłębienia umiejętności wszechstronnej analizy zagadnień podatkowych i prawnych, syntezy informacji oraz kompleksowego rozwiązywania problemów związanych z szeroko rozumianymi transakcjami kapitałowymi.

Wymagamy:

• statusu studenta IV/V roku (kierunki ekonomiczne lub prawne)
  • znajomości podstawowych zagadnień dotyczących prawa podatkowego, handlowego i gospodarczego (mile widziane)
  • umiejętności pracy w zespole
  • zdolności analitycznych
  • średnio zaawansowanej znajomości j. angielskiego
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania

Zapewniamy:

• płatny staż w wymiarze około 25-30 godz. w tygodniu (umowa zlecenie)
  • szerokie spektrum powierzanych zadań, będących elementami aktualnie realizowanych projektów na rzecz klientów
  • wsparcie merytoryczne opiekuna stażu
  • przyjazną atmosferę pracy