Staż/praktyki - Stażysta w zespole operacyjnym
GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Stawki 2, Warszawa, Polska 21 listopada 2017

Oferta GO TFI SA jest skierowana do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.Obecnie zarządzamy  6 funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi, których łączne aktywa stanowią blisko 400 mln zł.Zespół GO TFI SA ma na swoim koncie wiele sukcesów i bogate doświadczenie zawodowe, zdobyte w renomowanych instytucjach finansowych.

Oferta jest skierowana do studentów IV – V roku kierunku Rachunkowość i finanse (po licencjacie), gotowych do podjęcia stażu/ praktyk w wymiarze 40 godzin tygodniowo.

Zakres obowiązków:

  •  księgowość funduszy inwestycyjnych
  • księgowanie instrumentów finansowych

Wymagania

  • ogólna wiedza o instrumentach finansowych
  • umiejętność przetwarzania danych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu OFFICE, w tym Excel i Word,
  • umiejętność programowania w VB w zastosowaniach Excel
  • bardzo dobra znajomość systemu Windows

Oferujemy

  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami księgowości funduszy inwestycyjnych, oceny ryzyka oraz zdobycia kompetencji w zakresie księgowania i wyceny aktywów finansowych.
  • Poznanie systemów operacyjnych.

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny w języku polskim