Staż/praktyki - Stażysta w Zespole Księgowości
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. Chłodna 52, Warszawa, Polska 22 grudnia 2020

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 27 lat. Zatrudniamy obecnie ponad 700 osób w siedmiu biurach w Polsce. Wspieramy naszych Klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe. Mamy zespoły takie jak: Bieżące Doradztwo Podatkowe, Transakcje Kapitałowe, Due Diligence, Ceny Transferowe, Konsulting, Zarządzanie Projektami, Kancelaria Prawna, Administracja, Księgowość oraz Kadry i Płace.

Pracując jako Stażysta(-ka) będziesz wspomagał(a) zespół księgowy w bieżących zadaniach, m.in.:

  • dekretowanie faktur,
  • księgowanie dokumentów finansowych,
  • wystawianie not korygujących i wiele innych.

Wymagania

  • statusu studenta IV – V roku
  • znajomości zagadnień związanych z rachunkowością, księgowością
  • doświadczenia w księgowości jako dodatkowy atut (praktyki, staże)
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania
  • komunikatywności – praca w zespole i z klientem

Oferujemy

  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie, w wymiarze około 25-30 godz. w tyg. z możliwością nawiązania dłuższej współpracy
  • przyjazną atmosferę we wspierającym się, dynamicznym i pełnym dobrej energii zespole
  • rozwój kompetencji zawodowych
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy – możliwość pracy w systemie home office lub w biurze przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej
  • możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • uczestnictwo w systemie szkoleń (program Akademia Grant Thornton)

Wymagane dokumenty

CV