Umowa zlecenie - Stażysta w Zespole Audytu Finansowego
Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Sp. k. Chłodna 52, Warszawa, Polska 17 lutego 2021

Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych w Polsce, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy na rynku od 25 lat. Zatrudniamy obecnie ponad 700 osób w siedmiu biurach w Polsce. Wspieramy naszych Klientów świadcząc dla nich usługi audytorskie, doradcze i outsourcingowe. Mamy zespoły takie jak: Bieżące Doradztwo Podatkowe, Transakcje Kapitałowe, Due Diligence, Ceny Transferowe, Konsulting, Zarządzanie Projektami, Kancelaria Prawna, Administracja, Księgowość oraz Kadry i Płace.

Umowa zlecenie - Stażysta w Zespole Audytu Finansowego
  • Pracując jako Stażysta, będziesz uczestniczył(a) w projektach audytorskich, współpracując z zespołem projektowym oraz z klientem.
  • Doświadczenie w audycie otworzy przed Tobą szerokie możliwości rozwoju w świecie finansów.

• statusu studenta IV – V roku studiów na kierunkach ekonomicznych (finanse i rachunkowość lub pokrewne)
  • wiedzy z obszaru rachunkowości
  • chęci do pracy w zespole
  • spostrzegawczości i umiejętności analitycznego myślenia