Staż/praktyki - Stażysta w produkcie Rail Solutions / wsparcie działu PR
Hellmann Worldwide Logistics Polska sp. z o.o. sp. k. Raszyn, Polska 11 maja 2017

Jesteśmy międzynarodowym operatorem logistycznym. Posiadamy 443 oddziały w 157 krajach. Pakiet oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno tradycyjne usługi spedycyjne, w tym przewóz samochodami ciężarowymi, drogą morską i lotniczą, jak i pełną obsługę magazynową wraz z usługami dodanymi. Na całym świecie zatrudniamy ponad 10 000 osób.

Podstawowe zadania:

  • Pomoc w organizowaniu transportu kolejowego w eksporcie i imporcie na kierunku Polska-Chiny, Chiny-Polska
  • Wystawianie zleceń transportowych i faktur
  • Przygotowywanie ofert
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Absolwent lub student ostatnich lat studiów – mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego MS Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Kreatywność i otwartość w kontaktach biznesowych
  • „Lekkie” pióro
  • Otwartość na nowe doświadczenia

Oferujemy

Dla dojeżdżających z Warszawy – możliwość korzystania z autokaru dla pracowników

Aplilkacje (cv) z dopiskiem „stazysta_rail_solutions_Raszyn” prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@hellmann.com. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).” Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.