Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Wsparcia Sprzedaży
LINDT & SPRUNGLI POLAND Franciszka Klimczaka, Warszawa, Polska 9 listopada 2017

Lindt & Sprüngli, jest szwajcarskim producentem najwyższej jakości wyrobów czekoladowych o ponad 160-letniej tradycji.

Zakres obowiązków:

– Analiza danych odsprzedażowych oraz przygotowywanie raportów sprzedażowych

– Przygotowywanie raportów na potrzeby działu sprzedaży terenowej

– Praca z systemem wpierającym sprzedaż terenową

– Udział w projektach sprzedażowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

– Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel – warunek konieczny

– Zdolności analitycznych – warunek konieczny

– Komunikatywności oraz pozytywnej energii i chęci do działania

– Umiejętności logicznego myślenia

Oferujemy

Oferujemy:

– Możliwość zdobycia wiedzy biznesowej w dynamicznie rosnącej firmie sprzedającej produkty PREMIUM

– Pracę z doświadczonymi i pełnymi pasji współpracownikami

– Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

– Elastyczny czas pracy i możliwość pogodzenia pracy ze studiami

Wymagane dokumenty

CV i list motywacyjny w języku polskim