Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Rozwoju Biznesu
KONICA MINOLTA POLSKA ul. Muszkieterów 15 22 stycznia 2018

Konica Minolta Business Solutions Polska

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Rozwoju Biznesu

Dział Rozwoju Biznesu realizuje projekty strategiczne i optymalizacyjne dla całej firmy Konica Minolta Business Solutions Polska. Jest wsparciem dla pozostałych działów w zakresie definiowania zmian oraz ich wdrażania. Stażysta będzie uczestniczył we wszystkich bieżących projektach oraz będzie stanowił wsparcie działu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• wsparcie analityczne w obszarze prowadzonych projektów zarówno strategicznych, jak i operacyjnych
  • wsparcie administracyjne Działu Rozwoju Biznesu

• studenci IV-V roku (preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel i Power Point)
  • doskonałe umiejętności analityczne
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • zdolność do współpracy i efektywnej komunikacji
  • doskonałe umiejętności interpersonalne

• płatny staż na min. 3 miesiące w oparciu o umowę zlecenia w wymiarze pełnego etatu w godzinach 8:00-16:00
  • elastyczne godziny pracy, z możliwością dopasowania do grafiku zajęć na uczelni
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży w Polsce
  • możliwość przedłużenia dalszej współpracy oraz perspektywę stałego zatrudnienia w organizacji
  • możliwość udziału w wybranych szkoleniach wewnętrznych
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

PROCES REKRUTACJI:

• Wstępną weryfikacją kandydatów może być case study lub test wiedzy
  • Następnie osoby są zapraszane na rozmowy z przyszłym przełożonym oraz Działem HR
  • Każdy kandydat, który zostanie zaproszony na rozmowy otrzyma informację zwrotną z ostateczną decyzją (również osoby, którym nie zostanie przedstawiona oferta zatrudnienia)

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.