Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Rozwoju Biznesu
Antareco Sp. z o.o. Bukowińska 22B, Warszawa, Polska 25 lipca 2018

Arena Tax to licencjonowana spółka doradztwa podatkowego specjalizująca się w doradztwie podatkowym, w szczególności dla instytucji finansowych z udziałem zagranicznym. Wspieramy zarówno duże międzynarodowe korporacje jak i średniej wielkości firmy. Dla naszych klientów jesteśmy alternatywą firm doradczych z tzw. wielkiej czwórki.

Więcej informacji: www.arenatax.pl

Wspieranie Działu Rozwoju Biznesu w bieżących zadaniach:

  • sporządzanie ofert na świadczenie usług doradztwa podatkowego (prezentacje, umowy, listy, itp.);
  • wyszukiwanie danych dotyczących potencjalnych klientów, rynków docelowych, tzw. market research;
  • przeprowadzanie akcji sprzedażowych;
  • administrowanie stroną internetową firmy oraz zarządzanie profilami w mediach społecznościowych;
  • wspieranie w organizacji konferencji i warsztatów;
  • wykonywanie innych prac związanych ze sprzedażą profesjonalnych usług doradztwa podatkowego, usług księgowych, usług doradczych oraz dodatkowych prac asystenckich.

Wymagania

  • student/ka studiów wyższych z zakresu ekonomii, filologii, zarządzania;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemną i ustną;
  • bardzo dobra znajomość Outlook, Excel, Word oraz wyszukiwania w przeglądarkach internetowych;
  • dyspozycyjność 40h tygodniowo (w trakcie sesji istnieje możliwość mniejszej liczby godzin i dostosowania grafiku);
  • umiejętność formułowania profesjonalnych wypowiedzi pisemnych;
  • nastawienie na współpracę, komunikatywność, zaangażowanie, kreatywność, skrupulatność, dobra organizacja pracy;
  • pierwsze doświadczenia w branży finansowej lub branży usług doradczych będą dodatkowym atutem;
  • znajomość języka rosyjskiego lub hiszpańskiego mile widziana.

Oferujemy

  • płatny, długoterminowy staż w doświadczonym zespole z realnymi możliwościami rozwoju;
  • pracę w dynamicznym zespole nastawionym na współpracę i poszukiwanie rozwiązań;
  • uczestniczenie w międzynarodowych projektach, w tym złożonych projektach razem z doświadczonym zespołem doradców podatkowym;
  • elastyczne podejście do godzin pracy w trakcie sesji;
  • szkolenia biznesowe i zawodowe wewnętrzne i zewnętrzne, w szczególności wyjazdowe;
  • szkolenia językowe;
  • owoce i napoje w biurze;Staż w dziale podatkowym
  • miłą nieformalną atmosferę;
  • pracę w biurze tuż przy stacji metra Wilanowska.

Wymagane dokumenty

CV