Umowa zlecenie - Stażysta w dziale Reprezentacji Najemcy
Knight Frank Sp. z o.o. Mokotowska, Warszawa, Polska 7 kwietnia 2021

Na co dzień zajmujemy się doradztwem nieruchomościowym. Działamy tam gdzie potrzebuje tego nasz klient. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy z siedzibą w Londynie. Mamy 523 biura, w 60 krajach na świecie, w których pracuje ponad 18 000 ekspertów. Jesteśmy jednym z najdłużej działających międzynarodowych zespołów nieruchomościowych w Polsce. Specjalizujemy się w runku komercyjnym; przeprowadzamy badania rynku; wyceniamy nieruchomości; zajmujemy się sprzedażą/kupnem biurowców, obiektów handlowych i magazynowych, a także zarządzaniem i komercjalizacją.  W Polsce główna siedziba znajduję się w Warszawie, a sieć biur regionalnych pokrywa się z głównymi rynkami nieruchomości w Polsce. (Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań i Wrocław).  Relacje między ludzkie we wszystkim co robimy są dla nas podstawą.

Umowa zlecenie - Stażysta w dziale Reprezentacji Najemcy

Zostań Negocjatorem, zaczynając od płatnego stażu u nas!

Szukasz pracy, w której możesz realnie zarobić, zdobyć doświadczenie oraz rozwijać się? Zastanawiałeś się jak działa rynek nieruchomości komercyjnych? Lub może szukasz zatrudnienia w stabilnym miejscu? Jeśli tak, to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Poszukujemy młodych osób, chętnych rozwijać swoje umiejętności i karierę na stanowisko Negocjatora. Nie wymagamy doświadczenia.

 

Wymagania

Cechy naszego idealnego kandydata:

  • Komunikatywność
  • Chęć nauki
  • Zdeterminowanie w dążeniu do celu
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz mocno komunikatywna języka angielskiego
  • Dostępność 40 godzin w tygodniu

Oferujemy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Płatny 3 miesięczny okres próbny (umowa zlecenie) oraz szkolenie na stanowisko Negocjatora
  • Jasny i klarowny system wynagradzania i prowizji
  • Mentorów, którzy wprowadzą Cię w rynek nieruchomości komercyjnych

 

Najlepszym osobom, które sprawdzą się podczas okresu próbnego, zaproponujemy dalsze zatrudnienie w oparciu o umowę o prace oraz awans.


Wymagane dokumenty

CV