Umowa zlecenie - Stażysta w Dziale Projektów Operacyjnych
DANONE Warszawa, Polska 26 lipca 2018

DANONE to światowy lider na rynku żywności. W Polsce działamy w ramach grupy 4 spółek: Danone (świeże produkty mleczne), Żywiec Zdrój (woda i napoje), NUTRICIA (żywność dla niemowląt i małych dzieci) oraz NUTRICIA Medyczna (żywność medyczna). Wszystkie łączy misja, znane i doceniane na całym świecie marki oraz możliwość rozwoju zawodowego, jaką oferują w ramach spójnej, międzynarodowej grupy.

Danone jest liderem w tworzeniu smacznych i zdrowych produktów mlecznych wysokiej jakości, do produkcji których wykorzystuje najlepsze polskie surowce, ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Na pewno znasz takie marki jak: Activia, Danio, Danonki, Fantasia, Actimel, Jogurt Danone, ale również Gratka, DanMleko, Danacol czy serki Kiri.

Umowa zlecenie - Stażysta w Dziale Projektów Operacyjnych
  • zakładanie Masterdaty dla materiałów i dostawców,
  • zarządzanie procesem zamówień typu goods and services w systemie SAP,
  • wsparcie w zarządzaniu kontraktami lokalnych dostawców,
  • samodzielne prowadzenie projektów produktywnościowych, innowacyjnych i renowacyjnych od strony operacyjnej,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej (zapytania o ceny materiałów i wykonalność projektu do innych europejskich jednostek DANONE oraz sporządzanie odpowiedzi związanych z projektami),
  • sporządzanie raportów i analiz,
  • bieżąca współpraca z działem Zaopatrzenia Materiałowego oraz działem Aktywności,
  • organizacja podróży służbowych ,
  • wsparcie członków zespołu w bieżącej pracy.

• Studenci IV lub V roku (preferowane kierunki: matematyka, metody ilościowe, logistyka, techniczne- związane z analizą danych),
  • znajomość pakietu MS Office (Excel na poziomie zaawansowanym),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziana znajomość programu SAP.

• Udział w kompleksowym 12 miesięcznym Programie Stażowym,
  • Dynamiczny rozwój oparty o realizację samodzielnych projektów,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w organizacji o unikalnej- otwartej i przyjaznej kulturze organizacyjnej,
  • Nauka w atmosferze otwartego feedbacku,
  • Atrakcyjne przywileje Stażysty, m.in. szkolenia, integracje, akcje dedykowane stażystom,
  • Możliwość poznania świetnych ludzi,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Dołączenie do wyjątkowego grona stażystów spółek grupy DANONE;)