Umowa o pracę - Stażysta w dziale produkcji zakładu spożywczego
HR Concept Lipce Reymontowskie, Polska 20 października 2017

REYDROB Przedsiębiorstwo Drobiarskie. Jesteśmy znaczącym producentem mięsa drobiowego z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży drobiarskiej. Należymy do grupy kapitałowej FARMIO, polskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego i jaj pochodzących od kur karmionych paszami wolnymi od GMO i dodatkowo przebadanymi na antybiotyki. Dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia REYDROB oraz nowoczesności i silnej marce FARMIO, gwarantujemy produkty najwyższej jakości oraz wysokie standardy współpracy z naszymi Partnerami Biznesowymi.

  • Praca w produkcji pod okiem doświadczonego pracownika.
  • Aktywny udział w bieżących zadaniach i projektach Działu Produkcji.
  • Przygotowanie do roli kierownika liniowego (brygadzisty, mistrza).

Wymagania

  • Studenci 5 roku lub absolwenci, do 2 lat od ukończenia studiów: technologia żywności, rolnictwo, zarządzanie produkcją lub podobne.
  • Otwartość na nowe zadania, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.

Oferujemy

  • Min.12 miesięczny płatny staż w Dziale Produkcji.
  • Możliwość poznania specyfiki działania zakładu spożywczego.
  • Rozwój poprzez udział w konkretnych zadaniach.
  • Stałe zatrudnienie po uzyskaniu pozytywnej oceny ukończonego stażu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U nr 133 poz. 883)”

Aplikacje proszę przesłać na adres: rekrutacje@hr-concept.com.pl

Wymagane dokumenty

cv