Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Personalnym
Bunge Polska sp. z o. o. Karczew, Polska 10 kwietnia 2018

Jesteśmy częścią światowej grupy Bunge i jednym z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku spożywczym. Tworzymy produkty, które każdego dnia wybierają miliony Polaków. Odpowiadamy za nie kompleksowo – od pozyskania najlepszych surowców, poprzez produkcję i zapewnienie jakości, aż po dystrybucję do rąk naszych Klientów. Realnie wpływamy na wszystkie procesy związane z wytworzeniem produktów, co gwarantuje naszym pracownikom bardzo szerokie możliwości rozwoju.

Twoje obowiązki będą związane z:

  • administracją dokumentacji kadrowej (także archiwizacją),
  • aktualizacją danych w systemie kadrowym (szkolenia, uprawnienia, absencje, badania lekarskie),
  • przygotowywaniem raportów kadrowych.

Wymagania

Jeżeli:

  • jesteś studentem (III-go, IV-go lub V-go roku) lub absolwentem studiów humanistycznych (ZZL, socjologii, psychologii, administracji lub pokrewnych),
  • do obszaru Twoich zainteresowań należą zasoby ludzkie i chciałabyś / chciałbyś zdobyć doświadczenie w tym obszarze,
  • posiadasz wysokie zdolności interpersonalne,
  • szybko chłoniesz nową wiedzę,
  • znasz pakiet MS Office i bardzo dobrze się w nim odnajdujesz,
  • porozumiewasz się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym…

…to znaczy, że w Dziale Personalnym poszukujemy właśnie Ciebie!

Oferujemy

A co podczas stażu?

  • Będziesz członkiem doświadczonego zespołu profesjonalistów.
  • Wsparcie Opiekuna – Eksperta pomoże Ci zdobyć cenne doświadczenie zawodowe.
  • Rozwiniesz swoje umiejętności, wykonując odpowiedzialne zadania.
  • Doświadczysz pozytywnej atmosfery.
  • Otrzymasz wynagrodzenie.

Okres odbywania stażu w Dziale Personalnym: 1 lipca – 30 września.

Wymagane dokumenty

CV, formularz na stronie internetowej