Umowa zlecenie - Stażysta w dziale nowych technologii i zarządzania projektami (Information Services)
Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Inflancka, Warszawa, Polska 8 grudnia 2017

Dołącz do lidera na rynku globalnym!

Philip Morris International Inc. (PMI) jest wiodącą międzynarodową firmą tytoniową będącą właścicielem siedmiu z piętnastu najważniejszych międzynarodowych marek, dostępnych na ponad 180 rynkach. Posiadamy 48 zakładów produkcyjnych w 32 krajach. Więcej informacji na stronie: www.pmi.com.

Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. ma siedzibę w Krakowie, biuro w Warszawie oraz centra dystrybucji w całym kraju. PMPL-D zajmuje się sprzedażą i dystrybucją wyrobów tytoniowych na polskim rynku. Na sukces naszej firmy niewątpliwie wpływa profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników, między innymi z działów marketingu, sprzedaży i dystrybucji, którzy nieustannie dbają o wzrost pozycji naszych marek oraz budowanie ich odpowiedniej dystrybucji i dostępności.

Umowa zlecenie - Stażysta w dziale nowych technologii i zarządzania projektami (Information Services)

Jako stażysta będziesz miał możliwość:

  •      Wspierać oraz ulepszać obecne Systemy IT używane w biznesie na całym świecie.

Wymagania

  • Posiadasz (mile widziane) doświadczenie w tworzeniu systemów IT/aplikacji lub posiadasz wiedzę z zakresu zarządzania projektami, w tym metodologii SCRUM/Agile …

Oferujemy

Nasza firma oferuje świetną możliwość rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. W PMI nigdy nie przestaniesz się rozwijać oraz odkrywać nowych obszarów.

Oferujemy Ci:

  •  Atrakcyjną stawkę godzinową.

Wymagane dokumenty

CV