Staż/praktyki - Stażysta w dziale Marketingu
Syngenta Polska Sp. zo.o. Warszawa, Polska 15 marca 2018

Syngenta, światowy lider w produkcji środków ochrony roślin oraz nasion

Zadania stażysty:

  • obsługa systemu CRM – wpisywanie i aktualizowanie danych klientów, na późniejszym etapie elementy raportowania
  • obsługa korespondencji wychodzącej głównie związanej  z organizacją imprez masowych
  • monitoring konkurencji – mediowy oraz promocyjny
  • pomoc w realizacji imprez firmowych oraz dla klientów
  • uczestnictwo w spotkaniach działu Marketingu

Wymagania

  • dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu przez 5-8 godzin.
  • swoboda w obsłudze komputera, nowych programów i systemów
  • komunikatywność, chęć do nauki
  • systematyczność i uważność

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym koncernie – liderze w branży rolniczej
  • zapoznanie z organizacją i sposobami jej działania
  • wdrożenie w wyznaczone prace działu Marketingu
  • wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenie
  • czas zatrudnienia – najlepiej od zaraz do końca roku 2018

Wymagane dokumenty

list motywacyjny, CV