Staż/praktyki - Stażysta w dziale marketingu
TechOcean Sp. z o.o. Warszawa, Polska 23 czerwca 2017

Chcesz uniknąć nudnej pracy w korpo?

TechOcean to inżynierowie do zadań specjalnych – realizujemy ciekawe projekty, których inne firmy się nie podejmują np. system do mierzenia prądów morskich, który był wykorzystywany podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Zadania:

  • Tworzenie materiałów marketingowych
  • Obsługa kanałów social media
  • Tworzenie stron internetowych
  • Analiza i promocja stron internetowych, sklepu internetowego

Wymagania

  • Podstawowa znajomość Facebook Ads Manager lub Google Adwords
  • Kreatywność, lekkie pióro i b. dobra znajomość polszczyzny
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym
  • Samodzielność i odpowiedzialność w zakresie powierzonych zadań
  • Znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Miłą atmosferę
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pizza na spotkaniach

Wymagane dokumenty

CV