Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Marketingu
Connectmedica Sp. z o.o. Warszawa, Polska 17 maja 2017

Connectmedica to nowoczesna firma z doświadczeniem 15 lat pracy w branży farmaceutycznej tworząca nowoczesne narzędzia skierowane na rynek międzynarodowy dla największych firm farmaceutycznych.
Więcej o Connectmedica znajdziesz na stronie: connectmedica.com

Jako stażysta w dziale marketingu będziesz pracować przy tworzeniu materiałów marketingowych innowacyjnych produktów Connectmedica na rynku globalnym. Oferujemy Ci unikalny start w karierze zawodowej i zdobycie doświadczenia przy tworzeniu i uruchamianiu strategii firmy. Plus – liczymy, że będziesz stale rozwijać swoje zainteresowania.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą…

  • Zostaniesz włączony w bieżące projekty marketingowe, będąc wsparciem w ich realizacji.
  • Będziesz brać czynny udział w przygotowaniu i realizacji zaplanowanych kampanii marketingowych w Polsce i zagranicą, z wykorzystaniem najnowszych narzędzi omnichannel.
  • Będziesz zdobywać doświadczenie współpracując z designerami, sprzedawcami i inżynierami.
  • Będziesz miał dużo pracy przy Powerpoincie i Word. Nie lubisz? Nie ma problemu, my stawiamy na efektywność

Wymagania

Od optymalnego kandydata oczekujemy…

  • Biegłej znajomości języka angielskiego – w mowie i piśmie.
  • Chęci rozwoju w marketingu.
  • Rewelacyjnej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Word i Powerpoint).
  • Lekkiego pióra. Tak – będziesz dużo pisać ale z głową.
  • Mile widziani studenci 3,4 lub 5 roku ( preferowane kierunki: ekonomia, marketing i zarządzanie).
  • Komunikatywności i zaangażowania.

Oferujemy

Aby móc wykonywać zadania efektywnie…

  • Będziesz pracować przy międzynarodowych projektach, co da Ci możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na rynku globalnym.
  • Odbędziesz staż w firmie, która jest liderem w swojej branży.
  • Będziesz współpracować z ekseprtami i energicznymi osobami, które są nastawione na wspólne osiąganie celów.
  • Brak monotonii to podstawa. Na tym stanowisku będziesz mieć ciągły kontakt z ludźmi. Praca w Connectmedica będzie cennym i pełnym satysfakcji doświadczeniem, które da Ci nowe możliwości.

Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem strony: http://bit.ly/2qHvSvQ

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny