Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Księgowości
Kantar Millward Brown S.A. Branickiego, Warszawa, Polska 8 marca 2017

Millward Brown, to międzynarodowa agencja badawcza specjalizująca się w badaniach reklamy, komunikacji, mediów oraz wartości marki. W naszej codziennej pracy, dzięki doświadczeniu i wiedzy o konsumencie, pomagamy Klientom budować ich sukces marketingowy.

Zakres obowiązków:

  • Efektywne wsparcie i zaangażowanie przy kontrolach SOX

Wymagania

  • znajomość podstaw finansów i rachunkowości
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • zainteresowanie tematyką rachunkowości
  • doskonała organizacja pracy, samodzielność i elastyczność w działaniu
  • komunikatywność i kultura osobista
  • dyspozycyjność min. 30 godz. w tygodniu

Oferujemy

  • płatny staż w dynamicznym, profesjonalnym zespole
  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych w obszarze rachunkowości
  • szansę na zdobycie doświadczeń zawodowych w firmie należącej do struktur WPP, światowego lidera w obszarze komunikacji marketingowej
  • certyfikat odobycia praktyk wraz z opisem zadań i referencjami

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny