Umowa zlecenie - Stażysta w dziale Jakości
Alcon Polska sp. z o.o. Warszawa, Polska 17 maja 2017

Alcon jest światowym liderem w zakresie ochrony i pielęgnacji wzroku.Jesteśmy częścią firmy Novartis, wyspecjalizowaną w tworzeniu nowych rozwiązań, które pomagają ludziom widzieć lepiej, a tym samym podnoszą jakość ich życia. Dzięki naszym innowacyjnym technologiom, partnerskiej współpracy z ekspertami oraz programom zwiększającym dostęp do opieki okulistycznej dla najbardziej potrzebujących z sukcesem wypełniamy naszą misję już od 70 lat.

Umowa zlecenie - Stażysta w dziale Jakości
  • Zapoznanie się z podstawowymi procesami jakości, zagadnieniami normy PN-EN ISO 13485 dla wyrobów medycznych, Dobrej Praktyki Dystrybucji oraz z wymaganiami korporacyjnymi .
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji jakościowej: procedury, formularze, umowy jakościowe
  • Zapoznanie się z procesami jakości: min.  odchyleń, analizy ryzyka, kontroli zmian.
  • Obsługa dokumentacji  jakościowej poprzez właściwe przechowywanie, archiwizację dokumentów , odpowiednie zarządzanie dokumentami w wersji elektronicznej.
  • Aktywny udział w realizacji projektów działu Jakości
  • Pomoc w organizacji oraz  udział w  audytach  i spotkaniach jakościowych
  • Pomoc w pracach administracyjnych i tłumaczeniu dokumentów jakościowych

• student/studentka kierunków:chemia, farmacja, ochrona środowiska, biologia, biotechnologia, nauki przyrodnicze, technologia żywienia i nauki pokrewne,