Umowa zlecenie - Stażysta w Dziale IT
VELUX Polska Sp. z o.o. Krakowiaków, Warszawa, Polska 26 lutego 2018

VELUX od przeszło siedemdziesięciu lat dostarcza swoje produkty pod dachy milionów domów – dzisiaj znają je niemal wszyscy. Za tymi produktami stoją jednak ludzie, którzy są dumni ze swojego miejsca pracy oraz z tego, że pracują w zgranym zespole w unikalnej, skandynawskiej kulturze. Czekamy teraz na Ciebie. Dołącz do nas. Zaaplikuj!

Interesujesz się tematyką szeroko pojętego IT? Znasz dobrze narzędzia pakietu Office, w tym Office 365? Jesteś zainteresowany zdobyciem doświadczenia w międzynarodowej organizacji? Chciałbyś podzielić się swoją wiedzą z innymi? Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś „tak” – szukamy właśnie Ciebie!

Główne zadania:

Wsparcie użytkowników od strony narzędziowej i aplikacyjnej (IT help desk)

Przeprowadzanie szkoleń wdrożeniowych dla nowych pracowników

Wsparcie rozwoju wiedzy IT w organizacji

Prowadzenie szkoleń dotyczących nowych narzędzi i aplikacji IT

Proponowanie usprawnień i udział w ich implementacji

Udział w przygotowaniach do audytów z zakresu IT security

Wymagania

Student/ka ostatnich lat studiów lub absolwent/ka (preferowane kierunki: Informatyka i pokrewne)

Dyspozycyjność w wymiarze min. 20 godzin tygodniowo

Znajomość narzędzi pakietu Office 365 (SharePoint, OneNote)

Znajomość systemu operacyjnego Windows 10

Zainteresowanie tematyką IT/ digital tools

Dobra znajomość języka angielskiego

Komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy

Samodzielność w działaniu, systematyczność i dobra organizacja pracy

Mile widziane doświadczenie praktyczne w Dziale IT (praktyki, staże)

Oferujemy

Oferujemy płatny staż w firmie o skandynawskiej kulturze pracy. Jesteśmy liderem nie tylko jeśli chodzi o produkt, ale przede wszystkim jeśli chodzi o standardy współpracy. Oferujemy Ci wsparcie, ale nie ograniczamy Cię w Twoich działaniach – wszystkich naszych pracowników darzymy szacunkiem i zaufaniem. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i chęć dzielenia się wiedzą. U nas spotkasz ludzi pełnych zaangażowania i pasji.

Wymagane dokumenty

CV