Staż/praktyki - Stazysta w dziale HR
PLUS BANK S.A. Grenadierów 42, 04-062 Warszawa, Polska 31 lipca 2017

PLUS BANK S.A. zapewnia swoim pracownikom wstępne szkolenia stanowiskowe i rozwój zawodowy.

Staż/praktyki - Stazysta w dziale HR
  • przemyślenia praktyki zarządzania zasobami ludzkimi m.in. poprzez lekturę obowiązujących w Banku procedur oraz otwarte rozmowy i wymianę opinii z naszym zespołem.

Poszukujemy osoby, która:

• jest studentem III-V roku (mile widziany kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),
  • wiąże swoją przyszłość zawodową z obszarem zarządzania zasobami ludzkimi (kadry oraz tzw. miękki HR),
  • jest otwarta na zdobycie solidnego doświadczenia zawodowego,
  • jest dyspozycyjna.

• udział w ciekawych, różnorodnych projektach,

• kulturę organizacyjną nastawioną na dialog, pozytywne relacje i współpracę,

• dużo elastyczności i zrozumienia z naszej strony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego mailem
(koniecznie z nazwą stanowiska w tytule) na adres:

praktyki@plusbank.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji przez PLUS BANK S.A. prowadzonej obecnie oraz w przyszłości. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez PLUS BANK S.A. z siedzibą w Warszawie Al. Stanów Zjednoczonych 61A zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, z późn. zm.). Wyrażenie zgod  na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, a ponadto osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferty pracy dla osób wiążących swoją karierę z sektorem bankowości prezentujemy
na naszej stronie internetowej
www.plusbank.pl