Staż/praktyki - Stażysta w Dziale HR
Ruch S.A Chłodna 52/54, Warszawa, Polska 20 kwietnia 2017

Firma RUCH S.A ma 99-letnie doświadczenie rynkowe. Jest to sieć ponad 2000 kiosków i saloników oferujących szeroką paletę produktów i usług – już nie tylko prasowych, lecz także artykułów FMCG usług finansowych, ubezpieczeniowych, logistycznych i innych.

  • samodzielne przeprowadzanie wstępnego wywiadu telefonicznego z Kandydatami

  • wprowadzanie danych Kandydatów do Bazy
  • przygotowywanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • udział w spotkaniach rekrutacyjnych
  • wsparcie Zespołu w procesach rekrutacyjnych i rozwojowych pracowników
  • wsparcie w prowadzeniu prezentacji wprowadzających dla nowozatrudnionych pracowników

Wymagania

  • sudenta/-ki  lub absolwenta/-ki studiów o kierunku: psychologia, socjologia, ekonomia lub pokrewne

  • dyspozycyjność
  • znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • otwartość na nowe zadania
  • komunikatywność

Oferujemy

  • płatny staż w dziale HR z możliwością kontynuacji stałej współpracy

  • dostęp do wiedzy o rynku pracy, metodach rekrutacji i selekcji oraz rozwoju pracowniku
  • naukę pracy na systemie eRecruiter oraz aplikacjach wewnętrznych
  • atrakcyjne benefity m.in. dofinansowanie do karty FitProfit i opieki medycznej
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • referencje bądź zaświadczenie o odbyciu praktyk

Wymagane dokumenty

CV