Umowa zlecenie - stażysta w dziale hotel solutions
Hotel Reservation Service Poland Sp. z o.o. Puławska 2, Warszawa, Polska 27 września 2016

HRS jest ogólnoświatowym portalem rezerwacji hoteli obsługującym osoby podróżujące służbowo i prywatnie, który działa w oparciu o bazę danych obejmującą ponad 250 000 hoteli wszystkich kategorii w 190 krajach. Jako globalny dostawca rozwiązań hotelowych HRS oferuje swoim ponad 40 000 klientów korporacyjnych na całym świecie wiele bezpłatnych narzędzi i usług wspomagających realizację wszystkich czynności mających związek z rezerwacją hotelu — od wyboru hotelu, przez proces rezerwacji i nowatorskie systemy płatności, aż do przesyłania odpowiednich danych w celu analizy kosztów

Obowiązki m.in.:

  • wsparcie zespołu sprzedażowego w codziennej pracy
  • wsparcie hoteli w rozwiązywaniu codziennych problemów operacyjnych (np. wprowadzanie zdjęć, kontakt z gośćmi etc.)
  • kontakt telefoniczny z hotelami w celu wyjaśnienia powodu nieopłacenia faktur

Wymagania

  • status studenta
  • angielski na poziomie minimum dobrym komunikatywnym
  • dostępność 30-40 godzin w tygodniu
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktu, pozytywne nastawienie.
  • łatwość poznawania nowych narzędzi.

Oferujemy

  • praca w oparciu o umowę zlecenie na minimum 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość poznania zasad dystrybucji internetowej ofert hotelowych
  • elastyczne godziny pracy

Wymagane dokumenty

CV