Umowa zlecenie - Stażysta w Dziale Business Solutions
Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o., Aleja Katowicka 215, Młochów, Polska 3 sierpnia 2016

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Stażysty w Dziale Business Solutions w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

•  Administracja Kontraktami Serwisowymi Volvo Trucks/ Renault Trucks

•  Kontakt z Serwisem w zakresie obsługi Kontraktów Serwisowych
•  Pomoc przy SAS (narzędzie do administrowania procesem sprzedaży i usługami towarzyszącymi- soft offers)
•  Pomoc przy nadzorze nad Dynafleet/Optifleet (narzędzie telematyczne do obsługi floty pojazdów) dla  marek Volvo Trucks i Renault Trucks

•  Aktywny kontakt z klientami

•  Uzupełnianie i prowadzenie baz danych

•  Mailingi, akcje wysyłkowe

Wymagania

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

•  Absolwent/ka lub student/ka (min. III rok)

•  Dokładność i zaangażowanie

•  Nastawienie na rozwój

•  Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

•  Biegła obsługa PC

•  Prawo jazdy kategorii B

•  Dobra znajomość języka angielskiego

•  Kreatywność- proponowanie nowych rozwiązań na podstawie doświadczenia zdobytego w pracy

Oferujemy

•  Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania

•  Szkolenia wprowadzające, produktowe

•  Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań

•  Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

•  Niezbędne narzędzia do pracy

•  Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego

•  Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

Wymagane dokumenty

CV po polsku