Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Business Solutions- płatny staż
Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe Warszawa, Polska 14 lipca 2017

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Stażysty w Dziale Business Solutions w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

  • Aktywny kontakt z Klientem w celu wyegzekwowania spłaty przeterminowanych należności (rozmowy telefoniczne, email)
  • Wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz motywowanie Klientów do ich spłaty,
  • Aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemach
  • Monitorowanie i kontrola poziomu zobowiązań Klientów.
  • Przygotowywanie raportów windykacyjnych.
  • Administracja  kontraktami serwisowymi oraz prowadzenie bazy danych,
  • Administracja  systemami telematycznymi Dynafleet & Optifleet oraz prowadzenie bazy danych,
  • Weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)
  • Pomoc przy SAS (narzędzie do administrowania procesem sprzedaży pojazdów, kontraktów serwisowych i systemów telematycznych VT i RT)
  • Ścisła współpraca z innymi działami

Wymagania

Od osób zainteresowanych podjęciem płatnego stażu oczekujemy:

  • Ukończonego III, IV lub V roku studiów lub statusu absolwenta studiów magisterskich (do roku po zakończeniu studiów)
  • Dokładność, zaangażowanie i nastawienie na rozwój
  • Wysoka kultura osobista
  • Otwartość, optymizm i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność – minimum 4 dni w tygodniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny, roczny staż w międzynarodowej firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Szkolenia wprowadzające, produktowe
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia poprzez uczestnictwo w bieżących projektach oraz realizowanie odpowiedzialnych zadań
  • Codzienną naukę w atmosferze dzielenia się wiedzą oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych pod okiem profesjonalistów i pogłębienie znajomości języka angielskiego
  • Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland

Miejsce pracy: Młochów k/Warszawy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: staz@volvo.com. W temacie maila proszę o wpisanie: Staż- Business Solutions

Wymagane dokumenty

CV