Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Business Solutions- płatny staż
Volvo Polska Sp. z o.o. Oddział Samochody Ciężarowe Warszawa, Polska 14 lipca 2017

Jesteśmy pierwszym na świecie największym producentem samochodów ciężarowych, częścią globalnego i wielokulturowego zespołu. Pracujemy z energią, pasją i szacunkiem dla człowieka. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania transportowe dla naszych Klientów.

Aktualnie istnieje możliwość podjęcia płatnego stażu na stanowisku Stażysty w Dziale Business Solutions w firmie Volvo Trucks Polska w Młochowie k/Warszawy. Staż u nas umożliwia zaliczenie obowiązkowej praktyki zawodowej jak również daje szansę związania się z naszą firmą na dłużej. Po zakończeniu programu stażowego najlepszym uczestnikom zaoferujemy zatrudnienie i możliwość rozwoju w strukturach Volvo Trucks Poland.

Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Business Solutions- płatny staż

W trakcie stażu będą realizowane następujące zadania:

• Aktywny kontakt z Klientem w celu wyegzekwowania spłaty przeterminowanych należności (rozmowy telefoniczne, email)
  • Wyjaśnianie przyczyn zaległości oraz motywowanie Klientów do ich spłaty,
  • Aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemach
  • Monitorowanie i kontrola poziomu zobowiązań Klientów.
  • Przygotowywanie raportów windykacyjnych.
  • Administracja  kontraktami serwisowymi oraz prowadzenie bazy danych,
  • Administracja  systemami telematycznymi Dynafleet & Optifleet oraz prowadzenie bazy danych,
  • Weryfikacja i aktualizacja wpisów w CM (baza danych Klientów)
  • Pomoc przy SAS (narzędzie do administrowania procesem sprzedaży pojazdów, kontraktów serwisowych i systemów telematycznych VT i RT)