Staż/praktyki - Stażysta w dziale Badań i Rozwoju
Scope Fluidics S.A. Warszawa, Polska 29 kwietnia 2019

Scope Fluidics jest inkubatorem start-up’ów technologicznych tworzących systemy diagnostyki medycznej w odpowiedzi na największe, globalne zagrożenia w ochronie zdrowia. Obecnie w Grupie funkcjonują dwie spółki celowe pracujące nad odrębnymi systemami diagnostycznymi – Curiosity Diagnostics opracowuje najszybszy na świecie system do wykrywania zakażeń, oraz Bacteromic tworząca najbardziej informatywny system do oznaczania lekowrażliwości patogenów bakteryjnych.

Scope Fluidics jest spółką notowaną na NewConnect.

Obowiązki i zadania:

  • Przygotowywanie/montaż i kontrola jakości chipów mikroprzepływowych;
  • Udział w opracowywaniu oraz testowaniu nowych rozwiązań do zastosowania w chipach mikroprzepływowych;
  • Raportowanie przebiegu procesu produkcji chipów oraz wyników testów;
  • Bieżąca współpraca z zespołem inżynierskim i mikrobiologicznym.

Wymagania

  • Ukończony minimum 2 rok studiów pierwszego stopnia zakresu nauk ścisłych lub techniczne (preferowana inżynieria chemiczna i procesowa, technologia chemiczna lub inżynieria produkcji). Studenci mile widziani;
  • Wysoka predyspozycja do prac manualnych oraz prac powtarzalnych;
  • Wysoka zdolność skupienia na wykonywanych czynnościach oraz dobre umiejętności obserwacyjne, skupienie na szczegółach;
  • Chęć do nauki i poszerzania zakresu wiedzy;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.
  • Dodatkowe atuty:
  • Wiedza na temat materiałów polimerowych;
  • Znajomość specyfiki pracy w laboratoriach chemicznych/biologicznych.
  • Pożądane cechy osobowe:
  • Dokładność i sumienność;
  • Umiejętność pracy w grupie;
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Płatny 3 miesięczny staż w wymiarze 0,5 etatu
  • Pracę w przyjaznym, interdyscyplinarnym zespole, chętnie dzielącym się wiedzą i doświadczeniem;
  • Uczestnictwo w unikalnym na skalę świata projekcie wdrożeniowym, pracę nad rewolucyjnym systemem dla diagnostyki medycznej;
  • Możliwość nawiązania trwałej współpracy i dalszego rozwoju zawodowego w spółce.

Wymagane dokumenty

CV