Staż/praktyki - Stażysta w Dziale Analiz
X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa, Polska 14 czerwca 2019

XTB to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Tworzymy największą firmę FinTech w Polsce, specjalizujacą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi.

Działamy na ponad 10 rynkach min. w Europie i Ameryce Południowej. Globalnie zatrudniamy ponad 400 osób.

Stawiamy na rozwój naszych pracowników, dlatego XTB jest najlepszym miejscem, aby zdobyć doświadczenie i rozwijać nabyte umiejętności. Nasza innowacyjna działalność, produkty i technologie są doceniane przez inwestorów i rynek.

W tym roku zdobyliśmy już 4 nagrody przyznawane podczas największej branżowej konferencji 'Invest Cuffs' – Polish Forex Broker of the Year, Product of the Year, Polish CFD Broker of the Year, Marketing Campaign of the Year.

  • Udział w bieżących zadaniach Działu Analiz
  • Udział w przygotowywaniu analiz par walutowych, surowców i indeksów giełdowych
  • Praca z terminalem Bloomberg i bazami danych
  • Przygotowywanie bieżących komentarzy rynkowych

Wymagania

  • Ukończony III rok studiów (preferowane kierunki o profilu ekonomicznym)
  • Bardzo dobra znajomość bieżącej sytuacji na rynkach finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Doświadczenie w inwestowaniu na własny rachunek będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Staż z możliwością przedłużenia na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie za staż
  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej działającej na rynku międzynarodowym
  • Udział w interesujących i pełnych wyzwań projektach

APLKUJ: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=041ab3ad8177466dab5db68303421cfe

Wymagane dokumenty

CV