Umowa zlecenie - Stażysta w Departamencie Reklamacji
Idea Bank S.A. Domaniewska, Warszawa, Polska 5 stycznia 2018

Idea Bank S.A. pomaga osobom przedsiębiorczym realizować ich marzenia o własnym biznesie. Wspieramy mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, oferując im szeroki wybór produktów i usług.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie korespondencji przychodzącej do zespołu.
  • Rejestrowanie korespondencji wychodzącej z zespołu i przekazywanie do wysyłki.
  • Skanowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Archiwizowanie dokumentacji.
  • Rejestrowanie wpływających do banku reklamacji i innych pism w rejestrze reklamacji.
  • Obsługa zwrotów korespondencji wychodzącej i ich ponowna wysyłka w sposób uzgodniony z klientem.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Znajomość Excela na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • Możliwość pozyskania wiedzy z zakresu rozpatrywania reklamacji w instytucji finansowej,
  • Pracę w zgranym i młodym Zespole, dzięki któremu szybko przyswoisz nową wiedzę.

Wymagane dokumenty

CV