Staż/praktyki - Stażysta w Departamencie Kontrolingu
Bank Ochrony Środowiska S.A. Żelazna, Warszawa, Polska 5 lipca 2019

Jesteśmy zielonym Bankiem. Cokolwiek robimy, pamiętamy o środowisku naturalnym. Nasi EKOdoradcy od ponad 20 lat podpowiadają Klientom, jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej. Edukujemy, prezentujemy i promujemy wymierne korzyści z EKO rozwiązań.

Jeśli już myślisz o swojej przyszłości zawodowej…zrób pierwszy krok i zostań uczestnikiem płatnego programu stażowego w obszarze kontrolingu. Dołącz do naszej EKOdrużyny!

Program stażowy przyniesie Ci wiele korzyści i możliwości – rozwinie Twoje predyspozycje i zwiększy Twoje  szanse na rynku pracy.

Staż/praktyki - Stażysta w Departamencie Kontrolingu
  • wspieranie bieżących procesów w Departamencie Kontrolingu
  • przygotowywanie analiz biznesowych, raportów, prognoz i kalkulacji

Wymagania

  • student/absolwent studiów magisterskich o profilu ekonomicznym, finansowym lub matematycznym
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel
  • wysoko rozwinięte umiejętności analizowania danych i logicznego myślenia
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • gotowość do odbycia stażu w pełnym wymiarze czasu pracy w okresie lipiec-wrzesień

Oferujemy

  • 3-miesięczny płatny program stażowy
  • unikalna szansa poznania specyfiki Banku i rozwoju kompetencji pod okiem ekspertów w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania aplikacji poprzez zakładkę Kariera na stronie Banku :

https://bosbank.sharehire.pl/offer/f878c8e5

Aplikując przyjmujesz do wiadomości, iż:

firma BOŚ BANK S.A., adres: ul. Żelazna 32, 00-832, Warszawa staje się administratorem danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych i będzie przetwarzał dane osobowe zawarte w CV oraz dane kontaktowe w celu przeprowadzenia rekrutacji. Następnie dane zostaną usunięte z jego zbiorów.

informacje o wykształceniu, kwalifikacjach zawodowych oraz przebiegu dotychczasowego zatrudnienia, o których mowa w ogłoszeniu są niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku. Dane, o których mowa powyżej są przetwarzane wyłącznie w celu wyboru najlepszego kandydata na oferowane stanowisko.

oraz wyrażasz zgodę na to, aby Pracodawca kontaktował się z Tobą w sprawie złożenia oferty pracy przez kolejnych 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.


Wymagane dokumenty

cv