Staż/praktyki - Stażysta w Biurze Zarządzania Informacją (Obszar Utrzymania, Wdrożeń i Kontroli Jakości Danych) (Warszawa)
Grupa PZU Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy pracowników, mamy spółki córki na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii. W 2014 roku osiągnęliśmy prawie 3 mld zł zysku!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Współ udział we wdrożeniach Hurtowni Danych
  • Migracja kodów zasileń HD
  • Analiza logów przetwarzań serwerów
  • Administracja środowiskiem Hurtowni Danych w PZU (oprogramowanie SAS Institute)

Od wybranej osoby oczekujemy:

• Wykształcenia: absolwent lub student co najmniej 3-go roku studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich bądź student studiów II stopnia
  • Kierunku studiów: ekonomia, matematyka finansowa, ekonometria, informatyka lub pokrewne, fizyka
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomości podstaw języka SQL lub innego języka zapytań do baz danych (np. SAS 4GL)
  • Umiejętności analitycznego myślenia

W zamian oferujemy: