Staż/praktyki - Stażysta w Biurze Wsparcia i Operacji IT ( Zespół Narzędzi Wsparcia IT) (Warszawa)
Grupa PZU Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy pracowników, mamy spółki córki na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii. W 2014 roku osiągnęliśmy prawie 3 mld zł zysku!

• implementację, wdrożenie i utrzymanie wypracowanych standardów dla systemu monitorowania Nagios XI
  • parametryzację, implementacja, testowanie i wdrażanie serwisów w Nagios XI
  • wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

• wykształcenia: absolwent lub student co najmniej 3-go roku studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich bądź student studiów II stopnia