Staż/praktyki - Stażysta w Biurze Strategii i Projektów (Zespół Doradztwa Procesowego) (Warszawa)
Grupa PZU Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy pracowników, mamy spółki córki na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii. W 2014 roku osiągnęliśmy prawie 3 mld zł zysku!

• testowanie i wdrażanie innowacyjnych projektów
  • rozwój konsultingu biznesowego w Grupie PZU
  • projektowanie i prowadzenie warsztatów i gier biznesowych
  • przeprowadzanie analiz rynkowych (benchmarking)