Umowa zlecenie - Stażysta/-tka w Zespole Szkoleń i Rozwoju (półroczny, płatny staż)
Skanska S.A. Warszawa, Polska 20 września 2016

SKANSKA to :

  •  ponad 125 lat światowego doświadczenia
  • największa firma budowlano-deweloperska w Polsce
  • działalność zgodna z zasadami „Kodeksu postępowania Skanska”
  • ponad 1500 projektów rocznie
  • od lat lider rankingów pracodawców.

Wspólnie z naszymi klientami i partnerami biznesowymi chcemy realizować inwestycje zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Naszym najważniejszym celem jest tworzenie stabilnej przyszłości oraz poprawa jakości życia ludzi i społeczności.

Zakres obowiązków :

  • Wsparcie w organizacji i logistyce szkoleń,
  • Obsługa wewnętrznego systemu Zarządzania Szkoleniami,
  • Administracja szkoleń,
  • Pomoc w przygotowaniu materiałów szkoleniowych.

Wymagania

  • Status studenta studiów dziennych lub wieczorowych lub zaocznych, kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi bądź pokrewnych,

  • Doświadczenie w pracach administracyjno-biurowych,
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji szkoleń,
  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, planowania zadań, ustalania priorytetów,
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz dbałość o jakość wykonywanej pracy,
  • Umiejętności komunikacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy na cały etat.

Oferujemy

  • Staż w oparciu o umowę zlecenie,

  • Wynagrodzenie za swoją pracę
  • Szkolenia rozwojowe,
  • Pracę z doświadczonymi osobami,

    Możliwość pracy w międzynarodowej firmie, w młodym i entuzjastycznym zespole

Wymagane dokumenty

CV