Staż/praktyki - Stażysta Social Media & PR
Social Tigers Kosiarzy 37, Warszawa, Polska 24 kwietnia 2017

Jesteśmy Social Tigers – dynamicznie rozwijającą się agencją reklamową. Specjalizujemy się w działaniach poprzez kanały mediów społecznościowych. Nasze sukcesy to efekt pracy zespołu młodych, kompetentnych i sympatycznych osób, którym nie stawia się przeszkód na drodze do skutecznego działania. Nie boimy się trudnych wyzwań. Stosujemy wyraźny podział odpowiedzialności i rozliczenia za efekty pracy. Dzięki temu zatrzymujemy przy sobie pełnych pasji ludzi, których praca daje mierzalne rezultaty.

Staż/praktyki - Stażysta Social Media & PR

Zapraszamy Cię na przekrojowy staż wprowadzający w zagadnienia marketingu, social media i PR, profilowany pod kątem Twoich indywidualnych predyspozycji.

Wymagania

Jeżeli:
– jesteś na 3. lub wyższym roku studiów,
– Twoje zainteresowania związane są z marketingiem i PR,
– posługujesz się staranną polszczyzną,
– prezentujesz wysoką kulturę osobistą,
jesteś osobą, której szukamy! Dodatkowym atutem będzie także dobra znajomość języka angielskiego.


Oferujemy

Długość stażu przewidziana jest na okres od 1 do 3 miesięcy kalendarzowych, a godziny pracy ustalimy wspólnie, dopasowując je do Twojego grafiku studiów. W tym czasie zdobędziesz podstawy zawodowe niezbędne w branży reklamowej oraz doświadczenie działania w zgranym, kompetentnym i pomocnym zespole. Po tym okresie najlepszym stażystom zaproponujemy zatrudnienie.


Wymagane dokumenty

CV i kilka słów o sobie