Staż/praktyki - STAŻYSTA – PROGRAMISTA FRONT-END
Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa, Polska 3 kwietnia 2019

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek. Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym ponad 500 specjalistów.

Zatrudniamy ekspertów IT

Zarządzamy Systemem Rejestrów Państwowych

Projektujemy e-usługi

Prowadzimy projekty

Dzielimy się wiedzą

Mamy swoje biura w  Warszawie, Lublinie, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy

i Gorzowie Wielkopolskim.

#cyfryzacjatofrajda

My już jesteśmy częścią cyfryzacji, a Ty? Przetestuj coi.gov.pl.

Jako członek naszego zespołu weźmiesz udział w programowaniu nowych e-usług oraz rozwoju Systemu Rejestrów Państwowych dla obywateli i urzędników, we współpracy z zespołem analityków, architektów i testerów.

Pokażemy Ci jak:

  • tworzyć formularze wniosków i zgłoszeń online pozwalających załatwić sprawy urzędowe bez wizyty w urzędzie
  • działa Rejestr Danych Kontaktowych
  • wygląda SCRUM w praktyce

Zakres zadań

  • zadanie wprowadzające polegające na rozwiązaniu problemu programistycznego
  • rozwój elementów interfejsu formularzy e-usług dla obywateli
  • udział w bieżących spotkaniach i pracach w metodyce SCRUM
  • programowanie funkcjonalności w formularzach e-usług i SRP

Wymagania

  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • wiedza o podstawowych zagadnieniach UX
  • projektowanie RWD
  • mile widziana znajomość: Angular 2+, GIT, WCAG

Aplikuj na:https://kariera.coi.gov.pl/pl/stazysta-programista-front-end,j,250

Oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia
  • dedykowanego opiekuna
  • ciekawe zadania
  • dużą dawkę wiedzy
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego

Wymagane dokumenty

CV