Staż/praktyki - STAŻYSTA – PENTESTER
Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa, Polska 3 kwietnia 2019

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek. Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym ponad 500 specjalistów.

Zatrudniamy ekspertów IT

Zarządzamy Systemem Rejestrów Państwowych

Projektujemy e-usługi

Prowadzimy projekty

Dzielimy się wiedzą

Mamy swoje biura w  Warszawie, Lublinie, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy
i Gorzowie Wielkopolskim.

#cyfryzacjatofrajda

My już jesteśmy częścią cyfryzacji, a Ty? Przetestuj coi.gov.pl.

Jako członek Zespołu Bezpieczeństwa Operacyjnego weźmiesz udział w wykonywaniu testów penetracyjnych.

Pokażemy Ci jak:

  • dbać o bezpieczeństwo sieci i systemów operacyjnych
  • wykonywać testy bezpieczeństwa
  • analizować ryzyko wykrytych podatności
  • opisywać efekty swoich prac

Zakres zadań

  • udział w testach penetracyjnych aplikacji www
  • udział w testach penetracyjnych WiFi, VoIP
  • dokumentowanie wykonanych prac

Wymagania

  • zainteresowanie i podstawowa wiedza na temat narzędzi do wykonywania testów bezpieczeństwa (preferowane Kali Linux)
  • dobre wyniki na studiach (preferowane kierunki z zakresu IT)
  • chęć rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa
  • analityczne i logiczne myślenie
  • umiejętność pracy w zespole

Aplikuj na: https://kariera.coi.gov.pl/pl/stazysta-pentester,j,249

Oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia
  • dedykowanego opiekuna
  • ciekawe zadania
  • dużą dawkę wiedzy
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego

Wymagane dokumenty

CV