Staż/praktyki - Stażysta/-ka w Dziale Rekrutacji
ManpowerGroup Sp. z o.o. Prosta 68, Warszawa, Polska 14 listopada 2018

Manpower jest światowym liderem rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej i rekrutacji stałej.

Przedsiębiorcom oferuje wsparcie potrzebnych im pracowników, a kandydatów łączy z poszukiwaną przez nich pracą. Firma jest częścią ManpowerGroup, lidera innowacyjnych rozwiązań dla globalnego rynku pracy. Manpower tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania HR, które pomagają klientom na całym świecie osiągać cele biznesowe i zwiększać ich konkurencyjność.

Manpower Polska działa poprzez sieć 57 agencji w 44 miastach w całym kraju. Firma od ponad dziesięciu lat dostarcza tysiącom klientów w Polsce pełen wachlarz rozwiązań HR, oferując zarówno jednorazowe rekrutacje, jak również wsparcie w opracowaniu i realizacji strategii personalnej. Usługi Manpower w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Staż/praktyki - Stażysta/-ka w Dziale Rekrutacji

Co będzie należało do Twoich głównych zadań?

• Będziesz współpracować z rekruterem – wyszukiwać kandydatów zgodnie z wymaganiami. Jak? Wszystko Ci pokażemy!
  • Będziesz też przysłuchiwać się rozmowom rekrutacyjnym prowadzonym przez rekruterów, a kiedy poczujesz się na siłach – sam poprowadzisz rozmowy kandydatami
  • Poznasz techniki prowadzenia rozmów i rekrutacyjne sekrety, tak żeby dobrze oceniać predyspozycje kandydatów – chętnie pokażemy Ci jak to działa
  • Każdy rekruter ma swoją strategię – będziesz brał udział w naszych wspólnych burzach mózgów. O czym rozmawiamy podczas burzy mózgów? O rynku rekrutacyjnym, o kandydatach, o naszych problemach i wyzwaniach

Stawiamy na osoby, które podczas rozmowy rekrutacyjnej wykażą się m.in.:

• Wysoką motywacją i determinacją w działaniu
  • Orientacją na wzywania i innowacyjnością
  • Orientacją na klienta
  • Chęcią rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • Znajomością języka angielskiego na poziomie min B2
  • Są dyspozycyjne do współpracy min 30h tygodniowo
  • Prześlij swoją aplikację i dołącz do nas już dziś!

Szukamy energetycznych i utalentowanych osób, które chciałyby się rozwijać z nami w perspektywie długoterminowej i dołączą do naszego zespołu na stałe!

Poprzez udział w naszym Programie możesz tylko zyskać!

• Zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i know-how z różnych specjalizacji u światowego lidera innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy
  • Każdego dnia będziesz miał wsparcie mentora w rozwoju Twoich umiejętności
  • Nauczysz się profesjonalnej rekrutacji i zdobędziesz pierwsze doświadczenia biznesowe
  • Nauczymy Cię jak prowadzić rozmowy z klientami i wprowadzimy w tajniki sprzedaży usług HR