Staż/praktyki - Stażysta/ka w Dziale Prawnym
ISS Facility Services Sp Z O.O Warszawa, Polska 12 marca 2021

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, wsparcie administracyjne oraz obsługę techniczną.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Działu Prawnego w prawnej obsłudze spółek
  • Wsparcie Działu Prawnego w weryfikacji oraz przygotowywaniu umów oraz dokumentów związanych z działalnością przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji i korespondencji wewnątrz organizacji
  • Prowadzenie rejestrów (pełnomocnictw, uchwał, umów)
  • Przygotowywanie listów oraz pism sądowych
  • Wsparcie administracyjne Działu Prawnego

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy min. na 0,5 etatu
  • Student/ka IV lub V roku studiów prawniczych
  • Znajomość j. angielskiego min. na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy, dokładność i zaangażowanie
  • Znajomość przepisów prawa cywilnego oraz prawa pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Wymagane dokumenty

CV