Umowa o pracę - Stażysta / inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych
Pekabex Poznań, Polska 23 kwietnia 2018

Pekabex to jedna z najprężniej działających na rynku firm o polskim kapitale, produkująca elementy konstrukcji i budująca obiekty w technologii nowoczesnej prefabrykacji. Zatrudniamy ok. 2000 osób w kraju i za granicą. Od 2015 roku znajdujemy się na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Realizujemy kontrakty na terenie całej Polski, a także Europy (głównie rynek skandynawski i niemiecki). Centrum Badań i Rozwoju Pekabex pracuje nad dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań produktowych i procesowych. W dziedzinie nauki i edukacji współpracujemy z uczelniami na terenie całej Polski.

Umowa o pracę - Stażysta / inżynier budowy ds. instalacji elektrycznych
  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót w konsultacji z Kierownikiem Robót
  • przygotowanie załączników rysunkowych i technicznych do raportów i umów
  • kontrola ilości wykonywanych robót
  • kontrola zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego pomiędzy dokumentacją, a zakresem kontraktowym
  • udział w opracowaniu dokumentacji powykonawczej
  • przygotowywanie dokumentacji oraz zapytań ofertowych dla podwykonawców
  • czynny udział w odbiorach robót
  • prowadzenie zestawień zamówień i korespondencji
  • optymalizacja kosztów projektów

• wykształcenie wyższe na kierunku Elektrotechnika, Energetyka, kierunkach pokrewnych lub student ostatniego roku studiów kierunkowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowania i chęci nauki pod okiem doświadczonych Kierowników Projektu
  • dyspozycyjności do pracy w danym rejonie
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w kosztorysowaniu robót oraz przygotowywaniu ofert będzie dodatkowym atutem,

• Staż/ pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • Ciekawe projekty, liczne wyzwania,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Pracę pod opieką kierownika robót elektrycznych z uprawnieniami, pozwalająca na zdobywanie praktyki do uprawnień budowlanych.