Umowa zlecenie - Stażysta e-commerce
TUI Poland Dystrybucja Domaniewska 41, Warszawa, Polska 20 marca 2018

TUI Poland to jeden z największych organizatorów wycieczek w Polsce.

Zespół e-commerce składa się z części tworzącej oraz wspierającej technologię strony www i aplikacji mobilnej. Współpracujemy ściśle z większością działów w firmie.

Nie wymagamy dużego doświadczenia – zespołowe podejście oraz chęć nauki będą dla nas wystarczające. Reszty Cię nauczymy 🙂

Szukamy do zespołu osoby która pomoże w codziennych bieżących zadaniach oraz wybierze sobie ścieżkę rozwoju – a jest ich kilka:

  • systemy e-commerce
  • wsparcie w projekcie www.tui.pl oraz naszych aplikacjach mobilnych

Pracujemy w metodyce SCRUM, jesteśmy kilkuosobowym zespołem odpowiadającym za technologię w TUI. Płaska struktura i praktyczne braki korporacyjności ułatwią Ci pracę.

Po okresie stażu proponujemy Umowę o pracę

Wymagania

  • kreatywność / analityczne podejście
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość jednego z systemów CMS: WordPress, Joomla, Drupal
  • mile widziana znajomość języka HTML

Oferujemy

  • umowę zlecenie oraz elastyczne godziny pracy
  • po okresie stażu Umowa o pracę
  • dofinansowanie do nauki języków obcych, karty multisport
  • zniżki na wakacje

Wymagane dokumenty

CV