Staż/praktyki - Stażysta Biurze Obsługi Szkód i Świadczeń (Zespół Analiz Efektywności Obsługi Szkód i Świadczeń) (Warszawa)
Grupa PZU Warszawa, Polska 27 kwietnia 2017

Grupa PZU to największa firma ubezpieczeniowa w Europie Środkowej i Wschodniej. Zatrudniamy ponad 11 tysięcy pracowników, mamy spółki córki na Ukrainie, Litwie, Łotwie i Estonii. W 2014 roku osiągnęliśmy prawie 3 mld zł zysku!

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Przygotowywanie raportów i analiz
  • Współtworzenie prezentacji
  • Współudział w procesie migracji danych pomiędzy systemami
  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Od wybranej osoby oczekujemy:

• Wykształcenia: absolwent lub student co najmniej 3-go roku studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich bądź student studiów II stopnia
  • Kierunku studiów:ekonomia, finanse, zarządzanie, matematyka lub pokrewne
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Bardzo dobrej znajomości pakiet MS Office ( w szczególności MS Excel i MS Power Point)

W zamian oferujemy: