Staż/praktyki - Stażysta – bazy danych PostgreSQL
Linux Polska Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa, Polska 12 czerwca 2018

Linux Polska – polska spółka IT działająca od 2009 r. Ekspert w zakresie technologii open source na rynku polskim oraz w regionie CEE. Specjalizuje się w usługach konsultingowych, doradczych i integracyjnych w zakresie tworzenia architektur rozwiązań, systemów i aplikacji opartych o technologie otwarto źródłowe. Usługi konsultingowe spółki obejmują takie obszary tematyczne jak: hybrid cloud, migracja do open source, DevOps, bazy danych, Linux server, middleware, automatyzacja IT, data science czy analityka danych. Linux Polska wraz z usługami doradczymi oferuje rozwiązania informatyczne światowych liderów branży IT, takich jak: Red Hat, Splunk, EnterpriseDB, Docker, Puppet, Suse czy Zabbix. W portfolio Klientów firmy znajdują się i m.in.: ZUS, ARiMR, PKO BP, mBank, KNF, NBP BGŻ, Orange, Asseco, ale również przedsiębiorstwa z takich krajów, jak np. Dubaj, Katar, Szwajcaria, Szwecja, Włochy, Niemcy czy Węgry. Ofertę technologiczną Linux Polska uzupełniają usługi szkoleniowe obejmujące zakres stosowanych przez firmę technologii i rozwiązań.   Więcej informacji: www.linuxpolska.pl, https://www.linkedin.com/company/linux-polska/

Staż/praktyki - Stażysta – bazy danych PostgreSQL

W trakcie naszego programu stażowego nabędziesz następujące kompetencje

 • poznasz SQL (m.in. PL/SQL, PL/pgSQL)
 • dowiesz się jak monitorować oraz odtwarzać po awarii bazy danych
 • poznasz zagadnienia związane z analizą możliwości migracyjnych baz danych, tworzeniem rekomendacji i planów migracji 
 • dowiesz się więcej nt. administracji, strojenia oraz polityki backup and recovery dla baz danych PostgreSQL
 • nauczysz się tworzyć dokumentację techniczną

Będziesz też miał/miała okazję

 • brać udział we wdrożeniach, konsultacjach oraz tuningu baz  
 • świadczyć asystę techniczną dla klientów spółki
 • uczestniczyć w prezentowaniu funkcjonalności baz danych  
 • współpracować z innymi członkami zespołu przy tworzeniu rozwiązań IT

Wymagania

Jeśli:  

 • szukasz pomysłu na swoją ścieżkę zawodową 
 • chcesz być ekspertem od baz danych 
 • jesteś programistą/programistką, ale bardziej interesują Cię bazy danych
 • interesujesz się technologiami open source
 • znasz angielski na poziomie B2 lub wyższym 

Nasz program stażowy jest dla Ciebie. Dołącz do nas! 


Oferujemy

Płatny 3 – miesięczny staż 

Dla najlepszych – egzamin certyfikacyjny z administracji bazą PostgreSQL oraz możliwość zatrudnienia w spółce. 

Nie szukamy osób, które wiedzą wszystko. Szukamy osób, które chcą się rozwijać i uczyć! Czasami lepiej zaczynać od początku, bo to porządkuje wiedzę!

Prosimy, by do dokumentów aplikacyjnych dołączyć poniższą klauzulę. Bez niej nie będziemy mogli rozpatrzeć Twojego zgłoszenia.  

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000326158) moich danych osobowych podanych w przesłanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnym w celu uczestniczenia w wybranym przeze mnie procesie rekrutacyjnym, w tym na przekazanie informacji kontaktowej w sprawie rekrutacji na podany adres poczty elektronicznej lub na wskazany numer telefonu .  

Potwierdzam otrzymanie następujących informacji. Linux Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Aleje Jerozolimskie 123 A, 02-017 Warszawa (KRS 0000326158) jako Administrator otrzymanych danych osobowych, z którym można się kontaktować przez adres poczty elektronicznej biuro@linuxpolska.pl będzie je przetwarzał w celu prowadzenia procedury rekrutacyjnej, na podstawie mojej dobrowolnie udzielonej zgody w zakresie niezbędnym do wykonania powyżej wskazanej czynności rekrutacyjnej. W przypadku braku zgody na przetwarzanie danych osobowych czynności rekrutacyjne nie będą mogły być prowadzone. Dostęp do przekazanych danych mogą mieć zaufani partnerzy Administratora, którzy uczestniczą w wykonaniu ww. czynności tacy jak administratorzy systemów do obsługi telekomunikacyjnej, administratorzy serwerów, na których są przechowywane dane, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. ze Stanów Zjednoczonych, które zadeklarowały zgodność działalności z porozumieniem zawartym pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską, w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej z dnia 12 lipca 2016 r., tzw. „Tarcza Prywatności UE-USA”, co uznaje się za procedurę zapewniającą odpowiedni stopień ochrony danych. Osobie przekazującej dane przysługuje prawo do dostępu do przekazanych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, do przenoszenia danych, do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.


Wymagane dokumenty

CV