Umowa zlecenie - Stażysta – asystent handlowo-administracyjny
GEOLAB Paweł Szkurłat Szosa Lubelska, Zakręt, Polska 12 czerwca 2019

Mała firma rodzinna o ugruntowanej pozycji na rynku, podtrzymująca kilkudziesięcioletnie tradycje w branży produkcji i handlu sprzętem geotechnicznym, geologicznym oraz urządzeniami laboratoryjnymi dla budownictwa drogowego i infrastrukturalnego

Obowiązki :

  • Pomoc w obsłudze handlowej i doradztwie dla klienta – opracowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe
  • Analiza techniczno – merytoryczna wymagań i specyfikacji sprzętowych od klientów
  • Przygotowywanie opisów czy też instrukcji urządzeń z jęz. angielskiego (lub niemieckiego) do wyboru
  • Opracowywanie kart katalogowych, instrukcji na urządzenia

Wymagania

  • Wykształcenie (lub w trakcie) wyższe techniczne , preferowana specjalizacja: Geologia Inżynierska, znajomość zagadnień z dziedziny geologii i geotechniki, inżynierii środowiska
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel)
  • podstawowa znajomość pracy biurowej, zmysł handlowy , umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju w kierunku samodzielnego stanowiska
  • Możliwość poznania bardzo wszechstronnych obowiązków
  • możliwość praktyki posiadanej wiedzy w ściśle związanej z kierunkiem studiów specjalizacji
  • elastyczne warunki współpracy (godziny i dni)

Wymagane dokumenty

CV