Staż/praktyki - STAŻYSTA – ANALITYK BIZNESOWY
Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa, Polska 3 kwietnia 2019

Są tacy, dla których przy tworzeniu usług cyfrowych najważniejszy jest człowiek. Jest miejsce, gdzie dzięki technologii rozproszone instytucje łączą się w proste usługi przyjazne dla obywateli – tak wygląda kod do cyfryzacji. W Centralnym Ośrodku Informatyki realizujemy projekty dla Ministerstwa Cyfryzacji.

Jesteśmy unikalnym w skali państwa zespołem liczącym ponad 500 specjalistów.

Zatrudniamy ekspertów IT

Zarządzamy Systemem Rejestrów Państwowych

Projektujemy e-usługi

Prowadzimy projekty

Dzielimy się wiedzą

Mamy swoje biura w  Warszawie, Lublinie, Katowicach, Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu, Bydgoszczy

i Gorzowie Wielkopolskim.

#cyfryzacjatofrajda

My już jesteśmy częścią cyfryzacji, a Ty? Przetestuj coi.gov.pl.

Jako członek Zespołu Analiz IT weźmiesz udział w projektowaniu nowych funkcjonalności oraz modernizacji Systemu Rejestrów Państwowych we współpracy z zespołem architektów, programistów i testerów.

Pokażemy Ci jak:

  • zbierać i dokumentować wymagania od klienta
  • szacować pracochłonność projektowanego rozwiązania
  • projektować procesy biznesowo-systemowe w notacji BPMN

Zakres zadań

  • zbieranie i dokumentowanie wymagań od klienta
  • omawianie wymagań z zespołem wytwórczym
  • szacowanie pracochłonności projektowanego rozwiązania
  • projektowanie procesów biznesowo-systemowych w notacji BPMN
  • projektowanie przypadków użycia i diagramów sekwencji w notacji UML
  • tworzenie dokumentacji analitycznej
  • udział w procesie wytwórczym w metodologii SCRUM

Wymagania

  • student lub absolwent kierunków ścisłych (matematyka, ekonomia, informatyka lub pokrewne)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • znajomość notacji UML na poziomie podstawowym
  • znajomość programu Enterprise Architect
  • mile widziana znajomość notacji BPMN na poziomie podstawowym

Aplikuj na:https://kariera.coi.gov.pl/pl/stazysta-analityk-biznesowy,j,243

Oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż, po którym istnieje możliwość zatrudnienia
  • dedykowanego opiekuna
  • ciekawe zadania
  • dużą dawkę wiedzy
  • nowoczesne biuro blisko Dworca Zachodniego

Wymagane dokumenty

CV