Inna forma zatrudnienia - Stażysta/Stażystka
Human to business Mokotowska 49a, Warszawa, Polska 22 lutego 2018

Grupa Human to Business jest innowacyjną i dynamiczną firmą doradztwa personalnego: executive search, warsztaty rozwojowe, bilans kompetencji, coaching indywidualny oraz zespołu.

W ramach programu “Try Human to Business” oraz rozwoju firmy zapraszamy do naszego zespołu studentów chcących zdobyć pierwsze doświadczenie w konsultingu na stanowisku:

STAŻYSTA

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Konsultantów przy realizacji projektów Executive Search: identyfikacja Kandydatów spełniających oczekiwania Klienta, weryfikacja nadsyłanych aplikacji, pierwszy kontakt telefoniczny z Kandydatami, analiza rynku
  • Pomoc w przygotowywaniu projektów i szkoleń rozwojowych
  • Wsparcie administracyjno-biurowe

Wymagania

  • Studenci 3-5 roku lub absolwenci
  • Dostępność minimum 10-15 godzin tygodniowo
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegłe posługiwanie się MS Office
  • Zaangażowanie i chęć uczenia się
  • Komunikatywność i otwartość
  • Rzetelność i odpowiedzialność
  • Kreatywność, inicjatywa, energia do działania

Oferujemy

  • Kilkuetapowe zdobywanie doświadczenia: bezpłatny stażowy okres próbny, możliwość kontynuacji w formie stażu płatnego
  • Zdobycie doświadczenia z obszaru HR
  • Współpraca z doświadczonymi Konsultantami
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazna atmosfera

Wymagane dokumenty

CV